POKOJOWA

Muszyna/ nowosądecki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

POKOJOWA

Miejsce pracy: Mściwujewskiego 2, 33-370 Muszyna, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0829

OBOWIĄZKI:
Przygotowanie pokoi hotelowych, dbanie o porządek i czystość w ośrodku sanatoryjnym. Praca w Muszynie w sanatorium uzdrowiskowym w godz. 7.00-15.00. Na początek umowa zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę. Kontakt tel. 184777960 lub e-mail: biurokorona@vp.pl

WYMAGANIA:

Wymagania dodatkowe:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane:
- Zawód: Pokojowa (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:
- wymagane doświadczenie w zawodzie pokojowa

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Muszyna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
KORONA SANATORIUM UZDROWISKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Mściwujewskiego 2, 33-370 Muszyna, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Lach
e-mail: biurokorona@vp.pl
tel: 184777960

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego