PŁYTKARZ/GLAZURNIK

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 40-048 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0296

OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków wg. stanowiska.
Praca na terenie Katowic i miast ościennych.
Doświadczenie min. 2 lata w pracy na podobnym stanowisku.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Glazurnik (wymagany staż - lata: 2)
- Uprawnienia: dokładność, sumienność

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- doświadczenie min.2 lata w pracy na stanowisku płytkarz.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
STANEX- BUD ZAKŁAD HANDLU I USŁUG BUDOWLANYCH STANISŁAW NIEDŹWIECKI

Adres:
Tadeusza Kościuszki 24, 40-048 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Stanisław Niedźwiecki
tel: 602 721 980, 32 251 08 06

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Kontakt telefoniczny. Pracodawca umawia na spotkanie., Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : 8.00-16.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich