PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Żurawiec/ elbląski/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 82-325 Żurawiec 15, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0767

OBOWIĄZKI:
Profilaktyczna opieka zdrowotna nad uczniami w szkole.
Praca 4 godziny w tygodniu w wybrany dzień (godz.: 8.00-12.00 - do uzgodnienia indywidualnego)
Miejsce pracy: Szkoła Podstawowa w Żurawcu
Wynagrodzenie będzie dostosowane do stawki NFZ za 1 ucznia wg umowy z NFZ

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe pielęgniarskie z kursem pielęgniarki środowiskowej "środowisko nauczania i wychowania".
Konieczne wymagane kwalifikacje to prawo wykonywania zawodu oraz co najmniej jeden z tytułów:
-tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa, tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania, tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego zdobyty po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego po dniu 23.08.2015r., odbycie lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego.
Możliwe inne kwalifikacje dla osób posiadających co najmniej 5 letni staż pracy w środowisku nauczania i wychowania:
tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego uzyskany po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego przed dniem 23.08.2015r., lub położna, która ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Żurawiec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Szkoła Podstawowa w Żurawcu

Adres:
82-325 Żurawiec 15, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Dorota Owijan
e-mail: spzurawiec@op.pl
tel: 552394374

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV
kontakt tel.: 552394374 lub email: spzurawiec@op.pl w celu umówienia się na rozmowę

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu