PIELĘGNIARKA RODZINNA

Gryfino/ gryfiński/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Bolesława Chrobrego 52, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0248

OBOWIĄZKI:
praca ma terenie przychodni oraz w środowisku

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gryfino
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHROBRY" JOANNA KOSTRZEWA

Adres:
Bolesława Chrobrego 52, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Małgorzata Sozańska
tel: 605736614

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
skierowania z PUP i CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie