PIELĘGNIARKA POZ

Brzesko/ brzeski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 22.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Św. Brata Alberta 6, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0468

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności zawodowych w ramach stanowiska - pielęgniarka POZ .
Praca w systemie zmianowym w godzinach 7.30 - 19.30.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
- Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
- Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Wymagania inne:
- WYMAGANIA:
aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz oraz:
** tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub

** tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa: pediatrycznego, środowiskowego, środowiskoworodzinnego, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, opieki długoterminowej, w ochronie zdrowia pracujących, środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej lub

** kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: pediatrycznego, środowiskowego, środowiskowo rodzinnego, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, opieki długoterminowej, w ochronie zdrowia pracujących, środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Brzesko
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 8 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CM PLUS MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Św. Brata Alberta 6, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
e-mail: plusmedica24@gmail.com
tel: 500 844 441

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8.00-18.00

Wymagane dokumenty:
Cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku