PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ

Mikołów/ mikołowski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 21.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0186

OBOWIĄZKI:
Zakres podstawowych obowiązków zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami pielęgniarskimi

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, docelowo na czas nieokreślony
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
Osiedle Przy Plantach 8, 43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
poniedziałek - piątek, II zmiany: 7:30-15:00, 10:30-18:00, podstawowy system i rozkład czasu pracy

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu; mile widziane uprawnienia: kurs środowiskowy, kurs szczepień, prawo jazdy kat. B

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mikołów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 550 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FAMILIAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
OSIEDLE PRZY PLANTACH 8, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Celestyna Mędrala-Błaszczyk
e-mail: celestyna@familiamed.pl
tel: 660534298

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty do ustalenia po wcześniejszym kontakcie tel., Godziny : pn - pt, godz. 8:00-15:00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych