PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

Szubin/ nakielski/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 14.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Kcyńska 36, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0393

OBOWIĄZKI:
praca z wychowankami OOW, zapewnienie opieki medycznej
kontakt: sekretariat@szubin.oow.gov.pl lub 52-384 28 19 w.24

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pielęgniarka
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
- Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
- Uprawnienia: Praca z młodzieżą

Wymagania dodatkowe:
- Uprawnienia: Kurs szczepień
- Uprawnienia: Kurs pielęgniarka środowiskowo-rodzinna
- Uprawnienia: Kurs pielęgiarka szkolna

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Szubin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 700 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Szubinie

Adres:
Kcyńska 36, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
Aurelia Kantorska
e-mail: sekretariat@szubin.oow.gov.pl
tel: 52-384 28 19 w.24

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: 14.05.2024 - 31.08.2024, Godziny : 08.00- 14.00

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią