PIELĘGNIARKA

Kalwaria Zebrzydowska/ wadowicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 25.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Marii Konopnickiej 18, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0387

OBOWIĄZKI:
Opieka medyczna nad pacjentami.
Praca na umowę zlecenie na min. 6 m-cy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 07:00-19:00 (wg grafiku). Praca ok. 80 h w miesiącu, ok. 16h tygodniowo.
Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Marii Konopnickiej 18, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, telefoniczny: 600 701 865

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądane:
- Zawód: Pielęgniarka
- Uprawnienia: kurs szczepień

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. licencjat: pielęgniarstwo, mile widziane doświadczenie w zawodzie, mile widziany kurs szczepień.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 35 do 40 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CENTRUM MEDYCZNE WARMUZ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres:
Marii Konopnickiej 18, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Bożena Warmuz
tel: 600701865

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV, może być skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach