PIEKARZ/POMOC PIEKARZA

Mordy/ siedlecki/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 13.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Kilińskiego 8, 08-140 Mordy, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0843

OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku piekarza, pomocnika piekarza z umiejętnością ręcznego wyrobu chleba. Praca w godzinach od 04.00 do 12.00 i od 22.00 do 06.00 w Mordach. Pracodawca oferuje bezpłatne zakwaterowanie.
Możliwość indydwidualnego określenia rodzaju zatrudnienia.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- gotowość do pracy w nocy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mordy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 098 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY HENRYK MATEJCZUK

Adres:
Kościuszki 14, 08-140 Mordy, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Henryk Matejczuk
tel: 501684677

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach