PIEKARZ

Bolesławiec/ bolesławiecki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 21.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

PIEKARZ

Miejsce pracy: Karola Miarki 6, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0275

OBOWIĄZKI:
Piekarz, praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 06.00-14.00, 14.00-06.00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Piekarz* (wymagany staż - lata: 5)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe, minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bolesławiec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Piekarstwo Cukiernictwo Korczowski Zbigniew

Adres:
Karola Miarki 6, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Zbigniew Korczowski
tel: 607083575

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 09.00-15.00

Wymagane dokumenty:
Kontakt osobisty w godzinach 09.00-13.00 lub telefoniczny w godzinach 09.00-15.00, tel. 607083575.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu