PIEKARZ

Pabianice/ pabianicki/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 14.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

PIEKARZ

Miejsce pracy: Konstantynowska 55, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie
Nr oferty: StPr/24/0228

OBOWIĄZKI:
Wypiekanie pieczywa. Przygotowywanie kęsów ciasta do wypieku, surowców do produkcji.

praca w godzinach: 19-3 / 13-21/ 21-5
od poniedziałku do piątku

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: piekarz lub ciastkarz
- Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:
- zdolności manualne, dokładność, sumienność.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Pabianice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Pabianicach

Adres:
Tkacka 2, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
Michał Maciaszek
e-mail: PIEKARNIAPABIANICE@WP.PL
tel: 508 315 726

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-14

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach