PIEKARZ

Łódź/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

PIEKARZ

Miejsce pracy: Brzezińska 230B, 92-703 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
Nr oferty: StPr/24/1659

OBOWIĄZKI:
- praca na stanowisku piekarza
- po zakończeniu umowy zlecenia przewidywana możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

- godziny pracy: 05:00 - 13:00, 21:00 - 05:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Doświadczenie zawodowe

Wymagania inne:
- - koniecze doświadczenie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"DELICJA" ZAKŁAD CUKIERNICZY ANNA BRATUSZEWSKA

Adres:
Brzezińska 230B, 92-703 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
tel: 516 190 960

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: zgłoszenia telefoniczne/ osobiste, Godziny : 9-15

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi