PEDAGOG SPECJALNY

Nowy Sącz/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 10.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Jagiellońska 84, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0296

OBOWIĄZKI:
Zadania:
- współpraca z zespołem mającym opracować dokumentację ucznia,
- współpraca z nauczycielami, rodzicami, uczniami,
- diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pedagog specjalny
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
- Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 454 do 2 957 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Zespół Szkół Nr 1 im. KEN w Nowym Sączu

Adres:
Jagiellońska 84, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Ewelina Krug
tel: 18 448 68 50

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV, skierowanie.

Źródło: Sądecki Urząd Pracy