PAKOWACZ RĘCZNY

Górka/ ostródzki/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 14-100 Górka 15, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0480

OBOWIĄZKI:
Pakowanie towaru, naklejanie etykiet, przygotowanie towaru do transportu, praca przy lini produkcyjnej, kontrola wytwarzanych towarów. Dla osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe mozliwość pracy również przy składaniu zamówień za pomocą wózka widłowego.

godziny pracy 6-14, 14-22

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wózki widłowe mile widziane.
Sumienność.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Górka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 26,55 do 27,21 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Recrew HR Sp.z o.o.

Adres:
GRUNWALDZKA 103A, 80-244 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Kaim
e-mail: agnieszka.kaim@recrewhr.pl
tel: 517-450-863

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie