OSOBA DO WSPARCIA PRACY SKLEPU - BIEDRONKA - LUBAWA, UL. SADOWA

Lubawa/ iławski/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 14-160 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/1024

OBOWIĄZKI:
Bieżąca obsługa klienta na sali sprzedaży i przy kasie samoobsługowej, prace z towarem - wykładanie, dbanie o właściwą ekspozycję, zapewnianie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: badania sanepidowskie

Wymagania inne:
- Co zapewniamy? Umowę zlecenie. Konkurencyjną stawkę godzinową. Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu u lidera branży. Dostosowanie godzin pracy do dostępności. Pracę blisko domu. Aplikacja poprzez link aplikacyjny - https://careers.jeronimomartins.com/Biedronka/job/Lubawa-Wsparcie-pracy-sklepu-ul_-Sadowa-6-14-260/971336455/

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Lubawa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
JERONIMO MARTINS POLSKA S.A.

Adres:
Zalewska, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
tel: 22 205 33 10

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: inny - Aplikacja przez stronę poprzez link: https://careers.jeronimomartins.com/Biedronka/job/Lubawa-Wsparcie-pracy-sklepu-ul_-Sadowa-6-14-260/971336455/

Wymagane dokumenty:
CV - przez link aplikacyjny: https://careers.jeronimomartins.com/Biedronka/job/Lubawa-Wsparcie-pracy-sklepu-ul_-Sadowa-6-14-260/971336455/

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie