OPIEKUNKA/OPIEKUN OSÓB STARSZYCH (PRACA ZA GRANICĄ - NIEMCY)

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 22.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę

Miejsce pracy: Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
Nr oferty: 312635

OBOWIĄZKI:
opieka nad osobą starszą, prowadzenie gospodarstwa domowego, roznoszenie ulotek

WYMAGANIA:

Wymagania inne:
- Umiejętność opieki nad osobą starszą, min. 2 miesiące doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomość języka niemieckiego (pożądane), prawo jazdy kat. B (pożądane), mile widziane wykształcenie jako opiekun medyczny bądź opiekun osób niesamodzielnych.

W dniu 12.06.2024 r. o godzinie 10:00 w OWK OHP przy ul. Armii Krajowej 4 w Opolu (sala nr 1 na parterze) odbędzie się Giełda Pracy, podczas której będzie można spotkać się bezpośrednio z pracodawcą i pozyskać szerszy zakres informacji.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opole
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 8 500 do 10 000

KONTAKT:

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Pracodawca:
kontakt przez OHP

Adres:
Armii Krajowej 4, 45-071 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Anna Morawiec
tel: 502538341 (kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 15:00)

Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon