OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Wrocław/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Parkowa 2, 51-616 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/1447

OBOWIĄZKI:
Sprawowanie opieki nad dziećmi i udział w procesie dydaktyczno-wychowawczym.
Praca w godz.: 7:00-19:00, 19:00-7:00. Równoważny system czasu pracy.
Oferta dostępna w sali C.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 348 50 07.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Opiekunka dziecięca*
- Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie: średnie branżowe - ukończona szkoła przygotowująca do pracy w zawodzie opiekuna dziecięcego lub pielęgniarki albo studia pedagogiczne,
staż pracy: brak wymagań

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 do 5 200 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH "DZIECIĘCY DOM"

Adres:
Parkowa 2, 51-616 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
tel: 71 348 50 07

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu