OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 14.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Obrońców Westerplatte 134a, 40-334 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0728

OBOWIĄZKI:
- Praca i nadzór nad osobami bezdomnymi. Nadzór jak higieną i czystością osobistą mieszkańców. Prace porządkowe na terenie obiektu. Prowadzenie spotkań grupowych, rozmowy indywidualne, zajęcia aktywizujące. Rejestracja osób przebywających w noclegowni.
- Miejsce wykonywania pracy: NOCLEGOWNIA DLA OSÓB BEZDOMNYCH: ul. Obrońców Westerplatte 134A, 40-334 Katowice
- Zlecenie wykonywane 5 godzin dziennie w godzinach: 17:00-22:00 również w soboty, niedziele i święta.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- WYMAGANE KWALIFIKACJE:
Opcja 1: Wykształcenie zasadnicze branżowe lub zasadnicze zawodowe, co najmniej roczne doświadczenie w pracy z osobami bezdomnymi oraz mile widziane ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
- lub -
Opcja 2: Wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe oraz mile widziane ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
/// Dla osób które nie posiadają kursu pierwszej pomocy zleceniodawca pokrywa koszty jego wyrobienia, gdyż jest on niezbędny do podjęcia pracy. ///

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CHRZEŚCIJAŃSKIE STOWARZYSZENIE DOBROCZYNNE

Adres:
Obrońców Westerplatte 134a, 40-334 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
KAROLINA KAMINIÓW
e-mail: karolinakaminiow@gmail.com
tel: 503-830-990

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 7:00-15:00

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (7:00-15:00) (Tel. 503-830-990) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Obrońców Westerplatte 134a, 40-334 Katowice) lub e-mail: karolinakaminiow@gmail.com

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach