OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Toruń/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0677

OBOWIĄZKI:
opieka nad osobą niesamodzielną , gotowanie, sprzątanie

Praca w domu podopiecznych (Polska lub Niemcy)

WYMAGANIA:

Wymagania dodatkowe:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- umiejętność sprzątania, gotowania, prowadzenia domu, empatia, cierpliwość, mile widziana znajomość języka niemieckiego

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 do 8 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PM24 BETREUUNGSPERSONAL EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA

Adres:
Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
e-mail: j.nowakowska2@promedica24.pl
tel: 502912911

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
cv należy wysłać na adres: j.nowakowska2@promedica24.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia