OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Kraków/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Lenartowicza 14, 31-138 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0101

OBOWIĄZKI:
Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało zapewnienie opieki higienicznej i/lub usług opiekuńczych obejmujących:
- usługi gospodarcze, takie jak: utrzymanie w czystości otoczenia osoby, mycie naczyń stołowych, pranie bielizny i odzieży, pranie i zmiana bielizny pościelowej, pomoc w zakupie podstawowych artykułów spożywczych, pomoc w przygotowaniu posiłków i ich spożywaniu (w razie potrzeby karmienie), pomoc w załatwianiu spraw urzędowych i osobistych.
- usługi pielęgnacyjne takie jak: mycie, czesanie, ubieranie, kąpiel, prześcielenie łóżka, układanie chorego w łóżku, podawanie leków, zamawianie wizyt lekarskich, kontakt z lekarzem w sprawach stanu zdrowia, realizacja recept). Praca na terenie dzielnicy Krowodrza.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Opiekun osoby starszej*
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: komunikatywność
- Uprawnienia: empatia i predyspozycje do pracy z osobami starszymi
- Uprawnienia: samodzielność i kreatywność, dyspozycyjność
- Uprawnienia: gotowość do pomocy w czynnościach samoobsługowych i porządkowych
- Uprawnienia: umiejętność współpracy z osobami niepełnosprawnymi

Wymagania inne:
- Mile widziany ukończony kurs pierwszej pomocy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Polski Komitet Pomocy Społecznej Małopolski Zarząd Wojewódzki w Krakowie

Adres:
31-138 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Janina Niemczyk
tel: 12 634 33 41 12 623 78 17

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie