OPIEKUN/OPIEKUNKA

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: ZAŁĘSKA 7/a, 35-322 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/1625

OBOWIĄZKI:
Praca zmianowa (I zmiana od 07:00 do 15:00 II zmiana 12:00 do 20:00 Praca w weekendy i święta)
Pomoc w codziennym funkcjonowaniu mieszkańców (karmienie, kąpiel, przebieranie, karmienie itp.)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Oferta kierowana do osób zarejestrowanych w urzędzie Pracy w Rzeszowie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rzeszów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych

Adres:
ZAŁĘSKA 7/a, 35-322 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
e-mail: sekretariat@dpszaleska.resman.pl
tel: 17 748 11 50

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie