OPIEKUN MEDYCZNY

Mielec/ mielecki/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Partyzantów 21, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0392

OBOWIĄZKI:
Opiekun medyczny
Godzina rozpoczęcia pracy 7:00.
Praca wg grafiku w systemie 12-godzinnym 7 dni w tygodniu.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: opiekun medyczny
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- wykształcenie pomaturalne/policealne na kierunku opiekun medyczny lub średnie zawodowe z ukończonym kursem opiekuna medycznego, mile widziane doświadczenie zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mielec
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FUNDACJA MEDYK DLA ZDROWIA

Adres:
FRYDERYKA SZOPENA 1, 35-055 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Katarzyna Żółty
tel: 662 225 505

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 10-13

Wymagane dokumenty:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są kontakt telefoniczny z pracodawcą: 662 225 505

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu