OPIEKUN MEDYCZNY

Kobiór/ pszczyński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Promnicka 53, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0671

OBOWIĄZKI:
1. Współpraca z pielęgniarką w wykonywaniu czynności medycznych zleconych przez lekarza, zgodnie z kartami zleconych zabiegów, w tym karmienie przez PEG, badanie poziomu cukru, podawanie leków;
2. Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem czystości garderoby oraz miejsca odpoczynku mieszkańca;
3. Pomaganie mieszkańcom w czynnościach dnia codziennego tj. przy czynnościach związanych z higieną, ubiorem, przyjmowaniem leków oraz posiłków;
4. Asysta przy wizytach lekarskich realizowanych poza Domem;
5. Prowadzenie nadzoru nad wykonywaną pracą przez opiekunów kwalifikowanych;
6. Udział w pracach zespołu opiekuńczo-terapeutycznego oraz współpraca przy realizacji indywidualnych programów wsparcia;
7. Prowadzenie dokumentacji związanej z mieszkańcem Domu.
* system pracy równoważny: 07:00-19:00, 19:00-07:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Opiekun medyczny*
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Uprawnienia: Pierwsza pomoc przedmedyczna

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- Wykształcenie minimum średnie. Dyplom w zawodzie lub certyfikat kwalifikacji zawodowej lub świadectwo potwierdzające kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji wyodrębnionej w zawodzie opiekun medyczny. Ukończony kurs/szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Co najmniej 3-letni staż pracy, w tym roczny z osobami starszymi. Samodzielność w działaniu, wykorzystywanie własnej inicjatywy oraz kreatywność. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych. Cierpliwość oraz wysoki poziom kultury osobistej w kontakcie z drugim człowiekiem.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kobiór
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 300 do 6 360 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MIĘDZYGMINNY DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "DOBRE MIEJSCE" W KOBIÓRZE

Adres:
Promnicka 53, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Paweł Grosman
e-mail: sekretariat@dmdps.pl
tel: 32 307 58 02

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 08:00-15:00

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach