Opieki wymaga seniorka 90 lat zlecenie bez znajomości języka

Gubin/ krośnieński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 23.01.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz
pracadlaopiekunek24.pl
Od 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec (elastyczne terminy wyjazdów 4-6-8 lub 12 tygodni).
Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
,, Pracodawca Godny Zaufania".
Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!

OPIEKUNKA DLA SENIORKI nr. 12070
Miejsce pracy: Niemcy - Gladenbach
Termin wyjazdu: 22.02.2024
Wynagrodzenie: 1100eu bez znajomości języka niemieckiego

Ogólny opis:
Sprawdzone zastępstwo !
Do opieki Pani lat 90, 50 kg seniorka jest po wylewie, ma problemy z sercem. Porusza się samodzielnie, wymaga pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu oraz myciu.
Kobieta mieszka samotnie, opiekunka ma osobny pokój z łazienką oraz dostęp do internetu.

Zakres obowiązków: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, zmiana pieluchomajtek, prowadzenie gospodarstwa domowego.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece.
- chęci do pracy

ZAPEWNIAMY:

! Kontrakt na minimum miesiąc z możliwością przedłużenia - to Ty decydujesz jak długo chcesz pracować. 6-8-12 tygodni.

! Opieka domowa nad seniorami w Niemczech

! Sprawdzone i bezpieczne zlecenia

! Legalne zatrudnienie i opłacone składki w Niemczech lub w Polsce

! Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego

! Pewne i terminowe wypłaty wynagrodzenia

! Opłacony transport w dwie strony

! Opieka koordynatora w Niemczech i naszego zespołu w Polsce

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:

tel: 570 718 736

tel: 731 913 716

tel: 730 514 397

Halina

Halina

Halina