Operatora Maszyn (Kąty Wrocławskie)

Kąty Wrocławskie/ wrocławski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 13.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Praca dla Operatora Maszyn

Miejsce Pacy: Kąty Wrocławskie (Zapewniamy Transport Pracowniczy)

Zakres obowiązków:
- Ustawianie i nadzór parametrów maszyny.
- Dbanie o stan techniczny urządzeń.
- Bieżącą kontrolę jakości wykonywanej produkcji.
- Ścisłą współpracę z zespołem produkcyjnym, a także z działem jakości i utrzymania ruchu.
Oferujemy:
- Umowę o Pracę Tymczasową
- Wynagrodzenie 5600 zł/mies. Brutto + dodatek nocny + premie 3-6%
- Bezpłatny transport z okolic Środy Śląskiej, Strzegomia, Żarowa i Świdnicy
- Szkolenia

Oczekujemy:
- Zdolności manualnych
- Czytania ze zrozumieniem
- Otwartości na wiedzę
- Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym
- Praca na 3 zmiany w ruchu ciągłym, czyli 4-brygadówka (6.00-14.00/ 14.00-22.00/ 22.00-6.00)

Zapraszam do kontaktu : 797 186 009 Piotr

APT KRAZ 393

Piotr

Piotr

Piotr