OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Skałka/ zawierciański/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 18.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Świerkowa 31, 42-421 Skałka, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0411

OBOWIĄZKI:
Praca na magazynie w Wytwórni Wód Jura Skałka, załadunki samochodów za pomocą wózka widłowego, odbiór produktu na paletach z linii produkcyjnej.
Praca w ramach umowy zlecenia na okres 1 miesiąca, po tym okresie umowa o pracę, trzy zmiany w godz. 06.00-14.00/14.00-22.00/22.00-06.00. Praca w sezonie również w dni wolne. Pracodawca zapewnia dojazd autobusem pracowniczym, dopasowanym do godzin pracy z przystanków: Dworzec, Piłsudskiego, 11 Listopada, Oświatowa - Wytwórnia Wód.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Kurs Obsługi wózków Widłowych

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- wykształcenie zawodowe/średnie, uprawnienia na wózek widłowy, mile widziane doświadczenie, mile widziana książeczka sanepidowska

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Skałka
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAKŁADY PRODUKCYJNE B-D SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
11 Listopada 2/4, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Sylwia Nocoń-Merta
tel: 32 67 013 00, 530 238 929

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07.00-15.00

Wymagane dokumenty:
CV, ew. uprawnienia.
Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty w Dziale Kadr w godz. 07:00 - 15:00

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu