OPERATOR PRODUKCJI

Radzikowice/ nyski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 14.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Radzikowice, powiat: nyski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0693

OBOWIĄZKI:
Praca zgodnie z przepisami BHP Umicore obowiązkowe noszenie sprzętu ochrony osobistej (m.in.: maseczka), obsługa, monitorowanie i kontrola linii produkcyjnej, tworzenie raportów z wykonanych prac produkcyjnych, obsługa urządzeń, np. wózki widłowe, wciągarki, suwnice, itp., utrzymanie porządku zgodnie ze standardami 5S oraz wymaganiami BHP, terminowa realizacja zleceń produkcyjnych, inspekcji oraz dokumentacji procesowej.
Obsługa maszyn produkcyjnych.
System 4 brygadowy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym, gotowość do pracy w systemie zmianowym, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy (UDT - IIIWJO i IIWJO) i/lub na podnośnik (UDT-IIW), podstawowe umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office), znajomość podstaw systemu sap będzie dodatkowym atutem, zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie, umiejętność przestrzegania rygorystycznych zasad i procedur dotyczących procesu produkcyjnego, pozytywne nastawienie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Radzikowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 850 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Adres:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Wiesława SURY
e-mail: w.sury@nysa.praca.gov.pl
tel: 774489960

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
CV proszę przesłać przez aplikację internetową na stronie: https://www.umicore.pl/pl/kariera/

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie