OPERATOR MASZYN PRODUKCJYJNYCH

Rybnik/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 17.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Przemysłowa 2c, 44-203 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1098

OBOWIĄZKI:
Produkcja komponentów motoryzacyjnych (tłumiki, katalizatory, rury wydechowe), praca przy zautomatyzowanej linii produkcyjnej, składanie elementów, polerowanie, obsługa maszyn, kontrola jakości gotowych produktów. Dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania, doświadczenie na podobnym stanowisku. Kontakt telefoniczny z pracodawcą lub e-mailowy: support@bigjobs.pl

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: Operator maszyn

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rybnik
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 28,3 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BIG JOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Przemysłowa 2c, 44-203 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Michał Kucharski
tel: 576 600 034

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku