Operator maszyn / pn-pt/ 6-14,14-22/od zaraz

Warszawa, Białołęka

Ogłoszenie dodane: 03.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Operatorów / Operatorek maszyn z doświadczeniem.

Zapewniamy zatrudnienie w stabilnej organizacji, z nowoczesnym parkiem maszynowym i czystą produkcją.

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2zm (6-14,14-22), dla chętnych możliwa praca w godzinach dodatkowych lub w weekendy
- na początek: umowa zlecenie, ze stawką 31zł/h brutto, po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia + benefity, (student brutto=netto)
- benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne
- możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności - pakiet szkolenia
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Zadania
- obsługa maszyn produkcyjnych (np. kartoniarki, nalewarki, foliarki, falcerki), kalibracja, ustawianie parametrów
- praca na panelach PLC
- przezbrajanie i regulacja maszyn
- kontrola jakości, pakowanie produktu
- wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Oczekujemy
- doświadczenia w obsłudze maszyn
- chęci do nauki i podjęcia pracy długoterminowej
- mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej, farmaceutycznej
wa
Do aplikowania zapraszamy też obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

Lokalizacja: Warszawa: Białołęka, ul. Marywilska

Jesteś zainteresowany/a zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny: https://servicetechnical.traffit.com/public/an/eEVHag== lub kontaktu telefonicznego - 570 318 000, chętnie przekażemy szczegóły oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna