OPERATOR MASZYN

Jędrzejów/ jędrzejowski/ świętokrzyskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Przemysłowa 47, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie
Nr oferty: StPr/24/0343

OBOWIĄZKI:
Praca w branży przemysłu opakowaniowego, obsługa maszyn do produkcji granulatu, worków foliowych, papieru, praca w systemie zmianowym.

CV należy składać na portierni firmy lub przesyłać adres e-mail: praca@quickpack.pl

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych*
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jędrzejów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 750 do 5 400 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
QUICKPACK POLSKA Sp. z o.o.

Adres:
Przemysłowa 47, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:
e-mail: praca@quickpack.pl
tel: 41 386 59 00 wew.37

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Skierowanie, kontakt tel., e-mail

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie