OPERATOR KOPARKO - ŁADOWARKI/OPERATOR ŻURAWIA SAMOCHODOWEGO

Ornontowice/ mikołowski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 25.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: ZAMKOWA 10, 43-178 Ornontowice, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0277

OBOWIĄZKI:
Usługi transportowo-sprzętowe
-Praca na sprzęcie w/g posiadanych uprawnień

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, docelowo na czas nieokreślony
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
ul. Zamkowa 10, 43-178 Ornontowice
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
pn - sb, III zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 (wg. ustalonego grafiku z Pracodawcą)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Operator koparkoładowarki
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:
- Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Doświadczenie: samodzielna praca na sprzęcie. Uprawnienia: uprawnienie na obsługę koparko - ładowarki + prawo jazdy kat. B, lub uprawnienia na obsługę żurawi samojezdnych + prawo jazdy kat. C. Umiejętności: zdolność do samodzielnej pracy na powierzonych stanowiskach pracy.
Kandydaci niebędący Polakami muszą wykazać się znajomością języka polskiego w stopniu A2 - niższy średniozaawansowany.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ornontowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"BUTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ZAMKOWA 10, 43-178 Ornontowice, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Piotr Gluch
e-mail: butrans@home.pl
tel: 32 3361187

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym, Godziny : pn-pt 6:00-14:00

Wymagane dokumenty:
CV
Świadectwa szkolne
Świadectwa prcy
Uprawnienia prawo jazdy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych