Operator kadzi odlewniczych

Dąbrowa Górnicza/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko: Operator kadzi odlewniczych.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
Praca na hali przy remontach kadzi odlewniczych.
Oczyszczanie mechaniczne kadzi z resztek pozostałych po wytopie stali.
Skuwanie skrzepów.
Czyszczenie, wymurowanie ceglanego wkładu, zalewanie masą betonową.

Wymagania:
Dostępność do pracy w systemie 4 brygadowym
Samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań.
Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie.
Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy(a) podjąć wyzwanie, zapraszamy do przesłania swojego CV na adres e-mail: kontakt@sabami.pl lub kontakt telefoniczny pod numerami +48 512 730 257 lub +48 791 126 763

W CV prosimy umieścić jedną z poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji.

lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji oraz pozostawieniu ich w bazie Administratora na potrzeby przyszłych rekrutacji, którymi mógłbym być zainteresowany po uprzednim przedstawieniu mi oferty.

Aby zapoznać się z pełną klauzulą informacyjną proszę kliknąć w poniższy link:

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!

Barbara

Barbara

Barbara