OPERATOR CNC

Wodzisław Śląski/ wodzisławski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 25.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Marklowicka 7, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0415

OBOWIĄZKI:
Wytwarzanie wyrobów zgodnie z dokumentacją przekazaną na stanowisko pracy.
Wydajna praca zgodnie z ustalonymi normami lub terminami.
Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych produktów.
Dbałość o stan techniczny powierzonych do obsługi maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe
- Uprawnienia: obsługa i programowanie obrabiarek numerycznych

Wymagania inne:
- Sprawność fizyczna, chęć do pracy i zaangażowanie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
System Barosz Gwimet

Adres:
Marklowicka 7, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: rekrutacja@barosz.pl
tel: 538898523

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim