Operator CNC

Legionowo/ legionowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Agencja Pracy Service Jobs poszukuje osób na stanowisko:
Lokalizacja: Żary
Obowiązki:
- Obsługa i programowanie maszyn CNC
- Dobór i kontrola parametrów
- Dokonywanie pomiarów detali
- Kontrola jakości wykonywanych produktów
- Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym
- Przestrzeganie norm bezpieczeństwa
- Współpraca zespołowa
- Praca zmianowa (8 godzin dziennie pracy)
Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
- Mile widziane wykształcenie techniczne
- Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie
- Punktualność, dyscyplina pracy, porządek i utrzymanie czystości miejsca pracy
Oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie: od 4000 zł netto do 9000 zł netto w zależności od doświadczenia

Ewa

Ewa

Ewa