Bytom/ śląskie
Ogłoszenie dodane: 41 minut temu
Witam. Sprzedam samochód marki Opel Antara. Samochód posiadam od roku. Kupiłem go od znajomego. Auto bardzo fajnie się prowadzi. Pali bez problemu zarówno na zimnym jak i rozgrzanym silniku. Dotychczas wymieniłem piastę z łożyskiem z przodu, zregenerowałem maglownicę. Jedynym problemem jest nie działająca klimatyzacja. Usterka została zdiagnozowana i wszystko wyjaśnię potencjalnemu nabywcy. Nie naprawiam ze względu na sprzedaż. Auto ma założony chip nie mam jednak pojęcia ile ma więcej mocy bo był już założony jak go kupiłem, za to bardzo fajnie się zbiera. Napęd 4x4 też robi robotę Ma też założone urządzenie odstraszające kuny Nie jestem handlarzem. Auto ma swój wiek tak że nowego proszę się nie spodziewać. Na pewno jakieś mankamenty się znajdą ale na pewno nie będą miały wpływu na prowadzenie i bezpieczeństwo samochodu Nie mam nic do ukrycia, sam też nie chciałbym żeby ktoś próbował mnie oszukać . Myślę że kupiec będzie zadowolony