NUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Zawiercie/ zawierciański/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Miejska 24, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0343

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie grupy przedszkolnej, opieka nad dziećmi, współpraca z pracownikami i rodzicami.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Nauczyciel przedszkola
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne

Wymagania inne:
- Zatrudnię od lipca nauczyciela wychowania przedszkolnego na umowę o pracę na cały etat (30h tygodniowo). Dobre warunki pracy, przyjazna atmosfera. Wymagania: skończone studia kierunkowe, kwalifikacje do pracy na w/w stanowisku, zaświadczenie o niekaralności.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zawiercie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
AKADEMIA MALUCHA MAGDALENA RODAK

Adres:
Miejska 24, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Magdalena Rodak
e-mail: biuro@akademiamalucha.net.pl
tel: 530 15 20 40

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 530 152 040 lub mailowy: biuro@akademiamalucha.net.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu