NAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA GRUPY

Łódź/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Wacława 46, 93-118 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
Nr oferty: StPr/24/1698

OBOWIĄZKI:
- prowadzenie zajęć wg podstawy MEN
- prowadzenie dokumentacji przedszkolnej (dzienniki, karty pracy, scenariusze)
- współpraca z zwspołem pedagogicznym
- odpowiedzialność za bezpieczeństwo wychowanków

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: edukacja wczesnoszkolna
- Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:
- - umiejętność pracy z dziećmi, prowadzenai rozmów z rodzicami, współpracypracy z kadrą pedagogiczną
- zaświadczenie o niekaralności
- cierpliwość
- komunikatywność

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA "PROMYCZEK" MAŁGORZATA OSTROWSKA; KLUB MALUCHA "PROMYCZEK"; "DAR-MAL"P.P.H.U.

Adres:
Wacława 46, 93-118 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
Małgorzata Ostrowska
e-mail: promyczek-przedszkole@o2.pl
tel: 515-264-899

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: KONTAKT TELEFONICZNY / E-MAIL, Godziny : 09:00 - 15:00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi