NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (NR 1124)

Solec Kujawski/ bydgoski/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
(NR 1124)

Miejsce pracy: Bohaterów Września 5, 86-050 Solec Kujawski, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1124

OBOWIĄZKI:
- praca w Przedszkolu Niepublicznym Reksio
- 30 h dydaktycznych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Nauczyciel przedszkola
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:
- kierunek wykształcenia: wychowanie przedszkolne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Solec Kujawski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"CENTRUM EDUKACJI I ZABAWY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Bohaterów Września 5, 86-050 Solec Kujawski, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: przedszkole.reksio@gmail.com
tel: 52 387-13-47

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
kontakt tel. 52 387-13-47

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy