NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Kutno/ kutnowski/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Józefa Wybickiego 1, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Nr oferty: StPr/24/0360

OBOWIĄZKI:
Nauczanie w przedszkolu. Praca w wymiarze 25/25 etatu.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika przedszkolna

Wymagania inne:
- doświadczenie zawodowe-mile widziane,dobry kontakt z dziećmi i dorosłymi,umiejętność współpracy w zespole,zaagażowanie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kutno
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedszkole Miejskie Nr 17 w Kutnie "Niezapominajka"

Adres:
Józefa Wybickiego 1, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
Jolanta Siuda
tel: 024-253-54-14

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV-kontakt osobisty poprzedzony telefonicznym.(B.M)

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie