NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Zabrze/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 02.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Prof. Tadeusza Kotarbińskiego 16, 41-819 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0391

OBOWIĄZKI:
Praca w grupach integracyjnych i grupach ogólnodostępnych w przedziale godzinowym 6.30-16.30 (8 godzin).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Nauczyciel przedszkola
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, doświadczenie w zawodzie lub absolwent

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zabrze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedszkole nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

Adres:
41-819 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: sekretariat@p48.zabrze.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV przesłać na adres e-mail: sekretariat@p48.zabrze.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu