NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

Kędzierzyn-Koźle/ kędzierzyńsko-kozielski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 13.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę

Miejsce pracy: MIKOŁAJA REJA 14, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0531

OBOWIĄZKI:
Praca z dziećmi ze szczególnymi potrzebami: dostosowania wymagań edukacyjnych do poziomu rozwoju dziecka, tworzenie dokumentacji specjalistycznej, prowadzenie terapii w ramach kształcenia specjalnego, codzienne dostosowywanie form i metod dla dzieci niepełnosprawnych, diagnozowanie w celu wspierania rozwoju dzieci, współpraca z rodzicami i pozostałymi specjalistami i nauczycielami

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:
- 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, uprawnienia oligofrenopedagogiki lub terapeuta terapii sensorycznej z uprawnieniami do diagnozowania, mile widziane tyflopedagog, mile widziane surdopedagog lub inne kalifikacje z pedagogiki specjalnej
Praca pon. -pt. 6-16 ( godziny ramowe) Praca do momentu powrotu osoby z urlopu wychowawczego

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: od 5 057 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedszkole Publiczne nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu

Adres:
MIKOŁAJA REJA 14, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Alina Jeziorska
e-mail: dyrektorpp11@kedzierzynkozle.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu