NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

Straszewo/ kwidzyński/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę

Miejsce pracy: 82-420 Straszewo 55, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0245

OBOWIĄZKI:
wspieranie ucznia w realizacji programu nauczania, współpraca z nauczycielem wiodącym współpraca z rodzicami

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Pedagogika specjalna
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe magisterskie, uprawnienia edukacji wczesnoszkolnej

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Straszewo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. WŁADYSŁAWA DEMSKIEGO

Adres:
82-420 Straszewo 55, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: szkolastraszewo@szkolastraszewo.pl
tel: 889 785 475

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie