NAUCZYCIEL MATEMATYKI

Orzesze/ mikołowski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 20.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Żorska 101, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0178

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć z matematyki w klasach IV-VIII

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na zastępstwo w okresie 01.09.2024-30.06.2025
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-180 Orzesze ul. Żorska 101
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Praca od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8:00-15:30 (27 godzin tygodniowo - według ustalonego grafiku z Pracodawcą)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe oraz kwalifikacje do prowadzenia zajęć z matematyki

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Orzesze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: od 7 182 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Orzeszu-Zazdrości

Adres:
Żorska 101, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Malcher
e-mail: sp5@orzesze.pl
tel: 32 2215216

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : pn-pt 8-14

Wymagane dokumenty:
CV
List motywacyjny
Certyfikaty
Świadectwa Szkolne

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych