NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ (O)

Łękawka/ tarnowski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 33-112 Łękawka 133A, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/1457

OBOWIĄZKI:
praca w przedszkolu

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Wymagania: wykształcenie wyższe - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, przygotowanie pedagogiczne, kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i kl. I-III. Praca w Łękawce od pon. do pt. w przedziale godz.: 8.00-14.00. Wynagrodzenie: od 4 600 zł brutto w zależności od stopnia awansu zawodowego. Kontakt: Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękawce, 33-112 Łękawka 133A, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 603 860 623, CV należy przesyłać na adres e-mail: splekawka@gmail.com.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łękawka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękawce

Adres:
33-112 Łękawka 133A, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Elżbieta Chrząszcz
e-mail: splekawka@gmail.com
tel: 603 860 623

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny

Wymagane dokumenty:
CV, bezpośrednio do pracodawcy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie