NAUCZYCIEL EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ/WCZESNOSZKOLNEJ K/M

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Ostródzka 146B, 03-289 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/04519

OBOWIĄZKI:
Praca jako nauczyciel w przedszkolu . Praca z dziećmi w przedszkolu integracyjnym;

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Nauczyciel przedszkola (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika
- Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
- Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:
- Praca w godzinach: 07:00 15:00 lub 09:00 17:00;

Wymagania:
- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Pedagogika;
- co najmniej 1 miesiąc doświadczenia zawodowego;
- zdolności manualne;
- komunikatywna znajomość języka polskiego;

[Zgłoszenia: TEL: 534 346 436]

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 8 317 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Integracyjne Przedszkole "Świat Dziecka"

Adres:
Ostródzka 146B, 03-289 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
tel: 534 346 436

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą.

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy