MURARZ/ZBROJARZ

Świdwin/ świdwiński/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 14.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: WISŁAWY SZYMBORSKIEJ 6, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0023

OBOWIĄZKI:
Praca na budowie, obsługa maszyn budowlanych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Murarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: ogólna wiedza budowlana

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Świdwin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BUD-MAX ŚWIDWIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA

Adres:
WISŁAWY SZYMBORSKIEJ 6, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Rafał Wnuk
tel: 500540840,600890519

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie