MURARZ-TYNKARZ

Lgota Murowana/ zawierciański/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 12.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Widokowa 11, 42-425 Lgota Murowana, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0224

OBOWIĄZKI:
Murowanie ścian na zaprawie cementowej oraz cienkowarstwowej, tynkowanie oprawianie narożników tynkarskich.
Praca w godzinach: 7:00-15:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
- Uprawnienia: Murarz - tynkarz

Wymagania inne:
- wykształcenie zawodowe, średnie, doświadczenie 1 rok w budownictwie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Lgota Murowana
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Usługi Ogólnobudowlane Kacper Pawlik

Adres:
Widokowa 11, 42-425 Lgota Murowana, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Kacper Pawlik
tel: 516 103 488

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Kontakt z pracodawcą osobisty po uprzednim umówieniu się telefonicznym: tel: 516 103 488

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu