MURARZ (PRACA W NIEMCZECH)

Tczew/ tczewski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 06.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 30 Stycznia 32, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0379

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie robót murarskich
- Miejsce pracy: Niemcy (Kiel)
- Wynagrodzenie od 11-13 euro/godz. NETTO
- Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności.
- Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz bezpłatne przejazdy z kwater na budowę - Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie CV na adres: annakadrytczew@gmail.com
- Kontakt telefoniczny: 504-870-855

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądane:
- Zawód: Murarz
- Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tczew
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 12,85 do 15,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"MATEB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
30 Stycznia 32, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie