Murarz

Ciepłowody/ ząbkowicki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 01.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

POWER JOB CONSULTING EU -to Agencja Pośrednictwa Pracy, która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży budowlanej

Obecnie oferujemy pracę dla pracowników budowlanych na stanowisko

MURARZ

Firma Power Job Consulting posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numer 29350

MIEJSCE PRACY:

Budowy na terenie całych Niemiec

WYMAGANIA:

doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
znajomość j. niemieckiego mile widziany
własny samochód

PRACODAWCA OFERUJE:

wynagrodzenie 15, 70 euro brutto/godz plus 28 netto dieta

zatrudnienie na niemieckich warunkach-umowa z niemieckim pracodawcą
składki i podatki odprowadzane w Niemczech
płatny urlop
możliwość cotygodniowych zaliczek
możliwość pracy w nadgodzinach
darmowe zakwaterowanie
pełne ubezpieczenie socjalne

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

przygotowanie zapraw murarskich
obsługa maszyn budowlanych
wykonywanie prac budowlanych według rysunku technicznego
prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw
wykonywanie murów z otworami na okna i drzwi

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048 533622600

Lub kontakt e-mail

powerjobconsultingeu@gmail.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING EU oraz zgodnie z obowiązującym prawem".

Pawel

Pawel

Pawel