MURARZ

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 02.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Agencja Pośrednictwa Pracy

od 17 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MURARZ
Miejsce pracy: Niemcy (różne miejscowości)
Termin rozpoczęcia pracy: do ustalenia z pracodawcą
Czas trwania projektu: praca na dłuższy czas

Opis stanowiska:

Jako murarz odpowiedzialny będziesz za wykonywanie prac murarskich m.in.: wznoszenie ścian zewnętrznych oraz działowych przy użyciu różnych technik oraz materiałów budowlanych. Będzie to również:

• Przygotowywanie zaprawy murarskiej w maszynie i ręcznie
• Wylewanie betonu, stropów i płyt podłogowych
• Obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich
• Montowanie profili oraz szalunków
• Prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Umiejętność czytania planów technicznych
Umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie zawodowe (min. 2 lata)
Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód
CV w języku angielskim lub niemieckim (mile widziane)

Co możemy Ci zaoferować?

Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach
Wynagrodzenie:​ ok. 600 euro netto na tydzień
Dietę w wysokości 28 euro za każdy przepracowany dzień
Bezpłatne zakwaterowanie
Zwrot kosztów na dojazd do Niemiec (maksymalnie do 200 euro)
Opłacone składki zdrowotne przez pracodawcę​
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

LINK DO APLIKOWANIA --> https://bit.ly/3EifOby
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy
certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Denis Nickel